חברת אדר (קו) הנדסה כמאות לתשתיות ובנייה פרטית

שירותים שלנו

אדר (קו) הנדסה » שירותים » כמאות

כמאות

חישוב כמויות בענף תשתיות ופיתוח ע"י כמאי

חישוב כמויות בפרויקטי תשתיות ופיתוח תורמים רבות למהלך הפרויקט ומהווים חלק מכלל חישוב עלויות הבניה של הפרויקט, החישוב מתבצע על ידי כמאי מקצועי, הכמאי יודע לחשב חריגות ביומן העבודה, כמאי מחשב גם חישוף, דיפון, ביסוס, חפירה ועוד וע"י כך מוזיל את עלויות הבניה. חישובי הכמויות שאנו מבצעים כגון: חישוב כמויות בטון, ברזל, ריצוף, אספלט, צנרת מים, ביוב וניקוז. בנוסף אנו עוזרים בשלבי הוצאת המכרזים ובהגשת החשבונות על ידי קבלני הפרויקט. חישוב כתב כמויות לתשתיות תורמים לכל המעורבים בפרויקט ומאפשרים להעריך את סך העלויות הצפויות, על מנת לקבל תגמול הוגן על העבודות שבוצעו.

כלים לצורך חישוב כמויות לבניה

אנו מתמחים בחישובי כמויות להוצאת מכרזים ובנוסף בחישובי עליות להגשת חשבונות על ביצוע בתשתיות וכבישים.

האתגר של כל חשב כמויות בחישוב עלויות בניה בפרויקט תשתיות הוא למצוא את ההגינות והאיזון בין הצד היוזם לצד המבצע על מנת ששני הצדדים יהנו משיתוף הפעולה ויפיקו את המירב ממנו. אנו מבצעים חישוב כמויות באמצעות תוכנת בנארית ורמדור, חשובי העלויות מבוצעים ע"י צוות מהנדסים מומחים בחברתנו בעלי ניסיון רב בנושאי התשתיות והכבישים.

חישובים מדויקים עם סקיצות ממוחשבות מדוייקות ממחישות היטב את העבודות שיש לבצע ו/או העבודות שכבר בוצעו.

היתרון בחישוב כמויות תשתיות וכבישים באדר (קו) הנדסה

היתרון הרב של חברתנו הוא בכך שאנו מצוידים באנשי מקצוע בעלי ניסיון רב והשכלה רלוונטית בתחום חישוב הכמויות והעלויות של התשתית, העבודה נעשית בצוותים מגובשים עם תמיכה ועזרה הדדית, אנו מאוד מאמינים בשיתוף פעולה בין העובדים ולכן קיימת עזרה ותמיכה מקצועית לכל השואל, בנוסף אנו מאמינים בהעברת הידע לשם הפצתו ולכן משקיעים בהתייעצויות, שיחות חתך ובהעברת הידע בין עובדי הארגון. אנו מבצעים הדרכות מקצועיות לשם עדכון והגדלת היכולות של עובדינו. ייתרון נוסף של העבודה בצוות הוא במתן שירות ללקוחותינו באופן שוטף, זמינות ויעילות.

תוכנות לחישוב כמויות

לצורך עבודה יעילה, מהירה, מקצועית ומדויקת, אנו משתמשים בתוכנות ייעודיות מהטובות הקיימות בשוק. ועוקבים אחר העדכונים השוטפים שלהן וכמובן מדריכים את העובדים לעבודה בתוכנות אלו ובעדכונים שקרו מאז החל הפרויקט.

אנשי המקצוע בחישוב עלויות

צוותי העבודה שלנו מנוהלים על ידי אנשי מקצוע וותיקים ומקצועיים בתחום (מהנדסים). רוב עובדי הארגון בעלי וותק של מעל לעשור בענף תשתיות ופיתוח. יתר על כך הבעלים של הארגון אינג'ניר קורן ולדימיר (העוסק ביעוץ הליכים משפטיים ובוררויות בתחום) והינו בעל ניסיון של מעל ל 30 שנה בתחום. קורן ולדימיר משמש כיועץ המקצועי לפרויקטים המורכבים והמסובכים ובזכות ניסיונו הרב ובמידת הצורך יכול לתת מענה לסוגיות הקשות שמתעוררות בפרויקט.

לחברה יש מוניטין גבוה בענף תשתיות ופיתוח.  כמו כן, החברה מספקת שירות אמין מתחילת הפרויקט ועד לסיומו, מתן יחס אישי לכל פרויקט ולכל בעל מקצוע באשר הוא.

חישוב כמויות למגוון שימושים: כתב כמויותחישוב כמויות עבודות עפרחישוב אומדני פרויקטיםחישוב כמויות ליזמיםחישוב כמויות לקבלנים

רוצים לדעת עוד?

מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם