חברת אדר (קו) הנדסה כמאות לתשתיות ובנייה פרטית

שירותים שלנו

אדר (קו) הנדסה » שירותים » חישוב כמויות לעבודות עפר

חישוב כמויות לעבודות עפר

תכנון והקמה של פרויקטים טומנת בחובה משימות רבות שאותם יש לתכנן עד לפרטי פרטים. בין יתר המשימות ניתן לומר כי הקשה ביותר עבור מנהלי פרויקטים וקבלני עפר לצורך תשתיות וכבישים, היא – חישוב כמויות לעבודות עפר .
לצורך חישוב זה אנו משתמשים בתוכנה "בנארית" המיועדת לחישוב נפחי חפירה ומילוי. תוכנה זו עובדת בשיטה מקצועית המאפשרת חישוב שטח חפירה, חישוב חתכים, מצב קיים ומצב מתוכנן, חשיבות של סגירת החתך בנקודת דיקור מימין ומשמאל ועוד מגוון פרמטרים נוספים הקשורים בתשתיות הקיימות.

חישוב כמויות עפר לתשתיות בהמחשה על דגם תלת מימד

תוכנה לחישוב נפחי חפירה ומילוי מאפשרת המחשה בדגם תלת מיימדי בצורה נהדרת עבור קבלני עפר, מה שמאפשר להם להזמין בדיוק את הכמות הדרושה. מצד אחד חוסר בכמות יכולה לעקב את הפרויקט, ומצד שני עודף של חומרים יכולים להיות הפסד כספי לחברה. לכן, תוכנה זו היא הכרחית עבור קבלני עפר ומאפשרת להם לחשב את כמויות המילוי, את כמויות החפירה והחישוף, שטח החפירה והיקפה.

היתרונות של תוכנת חישוב כמויות עפר בתלת מימד

תוכנה לחישוב כמויות עבודות עפר מאפשרת לקבלני עפר להפיק דוחות חישוב של כמויות מילוי, חפירה וחישוף בצורה הטובה ביותר. תוכנה זו היא חלק ממערכת בנארית Pro ומשתמשים בה רבות במהלך תכנון שטחים שונים כמו – תכנון מבנים, בתים פרטיים, פארקים וגינות ציבוריות, מוסדות לימוד, מגדלים ובכלל כל סוג של פרויקט שבו יש צורך בחפירות מדויקות ובתכנון מקצועיים שיאפשר לקבלנים להזמין כמויות חומרים מדויקות לביצוע העבודה.

תוכנה זו מאפשרת לקבלני עפר ליהנות ממגוון פיצ'רים ותוספות:

1

ישנה אפשרות להגדיר שיפועים וחישוב גובה מסוים על פי התוכנה.

2

ניתן להגדיר בתוכנה את הגדרת השיפועים הרצויים בקצוות של הפרויקט לקבוצת חתכים השונות זו מזו.

3

ניתן לבצע שכפול של נתוני חתכים בהתאם לצורך התשתית.

4

ניתן לבצע להעתקת חתכים לקובץ חדש במידת הצורך.

5

ניתן לבצע הדפסה של טבלאות נפחי מילוי וחפירה לכבישים ולתשתיות בכלל.

6

ניתן לבצע הדפסה של שטחים כולל שטח ונפח חישוף.

רוצים לדעת עוד?

מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם