חישוב כמויות

חישוב כמויות הנדסה אזרחית – בענף תשתיות ופיתוח

חישוב כמויות בפרויקטי תשתיות ופיתוח תורמים רבות למהלך הפרויקט ומהווים חלק מכלל חישוב עלויות הבניה של הפרויקט. חישובי הכמויות שאנו מבצעים כגון: חישוב כמויות בטון, ברזל, ריצוף, אספלט, צנרת מים, ביוב וניקוז. בנוסף אנו עוזרים בשלבי הוצאת המכרזים ובהגשת החשבונות על ידי קבלני הפרויקט. חישוב כתב כמויות לתשתיות תורמים לכל המעורבים בפרויקט ומאפשרים להעריך את סך העלויות הצפויות, על מנת לקבל תגמול הוגן על העבודות שבוצעו.

כלים לחישוב כמויות

אנו מתמחים בחישובי כמויות להוצאת מכרזים ובנוסף בחישובי עליות להגשת חשבונות על ביצוע בתשתיות וכבישים.

האתגר של כל חשב כמויות בחישוב עלויות בניה בפרויקט תשתיות הוא למצוא את ההגינות והאיזון בין הצד היוזם לצד המבצע על מנת ששני הצדדים יהנו משיתוף הפעולה ויפיקו את המירב ממנו. אנו מבצעים חישוב כמויות באמצעות תוכנת בנארית ורמדור, חשובי העלויות מבוצעים ע"י צוות מהנדסים מומחים בחברתנו בעלי ניסיון רב בנושאי התשתיות והכבישים.

חישובים מדויקים עם סקיצות ממוחשבות מדוייקות ממחישות היטב את העבודות שיש לבצע ו/או העבודות שכבר בוצעו.

היתרון בחישוב כמויות תשתיות וכבישים באדר (קו) הנדסה

היתרון הרב של חברתנו הוא בכך שאנו מצוידים באנשי מקצוע בעלי ניסיון רב והשכלה רלוונטית בתחום חישוב הכמויות והעלויות של התשתית, העבודה נעשית בצוותים מגובשים עם תמיכה ועזרה הדדית, אנו מאוד מאמינים בשיתוף פעולה בין העובדים ולכן קיימת עזרה ותמיכה מקצועית לכל השואל, בנוסף אנו מאמינים בהעברת הידע לשם הפצתו ולכן משקיעים בהתייעצויות, שיחות חתך ובהעברת הידע בין עובדי הארגון. אנו מבצעים הדרכות מקצועיות לשם עדכון והגדלת היכולות של עובדינו. ייתרון נוסף של העבודה בצוות הוא במתן שירות ללקוחותינו באופן שוטף, זמינות ויעילות.

תוכנות לחישוב כמויות

לצורך עבודה יעילה, מהירה, מקצועית ומדויקת, אנו משתמשים בתוכנות ייעודיות מהטובות הקיימות בשוק. ועוקבים אחר העדכונים השוטפים שלהן וכמובן מדריכים את העובדים לעבודה בתוכנות אלו ובעדכונים שקרו מאז החל הפרויקט.

אנשי המקצוע בחישוב עלויות

צוותי העבודה שלנו מנוהלים על ידי אנשי מקצוע וותיקים ומקצועיים בתחום (מהנדסים). רוב עובדי הארגון בעלי וותק של מעל לעשור בענף תשתיות ופיתוח. יתר על כך הבעלים של הארגון אינג'ניר קורן ולדימיר (העוסק ביעוץ הליכים משפטיים ובוררויות בתחום) והינו בעל ניסיון של מעל ל 30 שנה בתחום. קורן ולדימיר משמש כיועץ המקצועי לפרויקטים המורכבים והמסובכים ובזכות ניסיונו הרב ובמידת הצורך יכול לתת מענה לסוגיות הקשות שמתעוררות בפרויקט.

לחברה יש מוניטין גבוה בענף תשתיות ופיתוח.  כמו כן, החברה מספקת שירות אמין מתחילת הפרויקט ועד לסיומו, מתן יחס אישי לכל פרויקט ולכל בעל מקצוע באשר הוא.

חישוב כמויות למגוון שימושים:

חישוב כמויות עבודות עפר
חישוב כמויות ליזמים
חישוב כמויות לקבלנים
לחץ ליצירת קשר ונחזור אליך בהקדם

הנכם מוזמנים בנוסף לפנות ישירות לאנשי הצוות המקצועיים באדר (קו) הנדסה

ליזה בס – מנהלת תחום כמאות ובקרה bassliza@gmail.com מספר שלוחה: 101

לאה אלברט – ראש צוות כמאות leaa.kav@gmail.com מספר שלוחה: 120

מילה יורובסקי – ראש צוות כמאות mila.kav@gmail.com מספר שלוחה: 101